تبلیغات
سرخه آنلاین - پایگاه خبری ستاد نمازجمعه سرخه:خلاصه خطبه نمازجمعه این هفته سرخه مورخ : 9/10/90
 
سرخه آنلاین
گردهمایی فعالان سرخه ای در فضای مجازی
درباره وبلاگ


جستجوی کلمه "سرخه" در موتورهای جستجوگر اینترنتی نتایج قابل توجهی ارائه نمی دهد. پیشنهاد ما گردهمایی "فعالان سرخه ای در فضای مجازی" برای شناخت و معرفی "سرخه" است.
ارسال مطالب به:
e.sorkheh@gmail.com
سامانه پیامکی:
30004855000155

مدیر وبلاگ : ای سورج(e.soraj)
نظرسنجی
به نظر شما راه اندازی سایت در خصوص کدام موضوع،اولویت دارد؟

خلاصه خطبه نمازجمعه سرخه

به امامت حجت الاسلام و المسلمین  حاج شیخ حسینعلی عربی

امام جمعه بخش سرخه

مورخ :  9/10/90

 

عناوین خطبه اول :

الف»: سفارش به تقوای الهی- انجام واجبات و ترك محرمات

ب»: بهترین توشه ای كه از این جهان فانی به جهان باقی می بریم تقوی الهی و بندگی حضرت حق تبارك و تعالی است. كه این سفارش قرآن است و این سفارش انبیاء و اولیای الهی است و خردمندان در مسیر تقوی الهی گام برمی دارند و در مسیر بزرگراه اهل ایمان می روند و به بیراهه و به بن بست پناه نمی برند.

ج»: امام جمعه در ادامه بحث امانتداری فرمودند قرآن كریم یكی از بزرگترین امانت های الهی است، مواظب این امانت باشید و به این امانت خیانت نكنید خیانت به قرآن این است كه انسان آیه هایش را تلاوت كند و به آن عمل نكند خیانت به قرآن این است كه زندگی ما مطابق با دستورات قرآن و احكام قرآن نباشد.

 

عناوین خطبه دوم :

الف»: دعوت به تقوی الهی و بندگی خدا- انجام واجبات و ترك محرمات

 ب»: توصیه های بسیار مهم مقام معظم رهبری در دیدار با سفرا و روسای نمایندگی های ایران در خارج از كشور كه توصیه فرمودند در این برهه بسیار مهم تاریخی و در این گردنه حساس تمام حركات و سكنات دشمنان شما باید بر اساس اصول و مبانی دین مبین اسلام باشد.

ج»: الحمدالله به لطف و یاری خداوند رحمان و رحیم بیداری اسلامی روز به روز توفنده تراز گذشته به حركت خودش ادامه می دهد، حادثه بسیار مهمی كه در سالروز آن هستیم حادثه نهم دی ماه است كه الحمدالله با به صحنه آمدن مردم و دست غیب الهی فتنه فتنه گران بر خاك مالیده شد و خاموش گردید.و دیدیم كه خداوند به یاری ملت ایران آمد.

د»: امام جمعه در رابطه با مسكن مهر شهر سرخه اظهار داشتند امیدواریم مسكن مهر در شهر سرخه با همت برخی از عزیزانی كه در سرخه تلاش می كنند به نتیجه برسد و پس از حدود 2 سال پیگیری ما همچنان چشم به راهیم كه خبرهای خوشی را در زمینه مسكن مهر بشنویم.

نوع مطلب : اخبار(e.soraj)، 
برچسب ها :


پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ